Afișez 25 - 27 din 27 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 17W (27)
17W Lumină de Perete LED Copr Ruginiu 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 2330 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Maro |
17W Lumină de Perete LED Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
17W Lumină de Perete LED Corp Negru 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 2330 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
Termovoltaice
