Afișez 1 - 24 din 143 de rezultate
0.5W Ghirlandă LED 10m 20 Becuri EU 6000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP44 |
0.5W Ghirlandă LED 5m10 Becuri EU 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 480 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP44 |
0.5W/ Ghirlandă cu Becuri LED Stecher EU RGB
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 7.5W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |
10W Lampă LED Corp Alb Înălțime 80cm 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 72° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Alb 80cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Alb 80cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Alb 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Alb 25cm Înălțime Cip CREE 5000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 5000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Negru 80cm ÎnălțimeCip CREE 5000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă Corp Negru 25cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă Corp Negru 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă Corp Negru 25cm Înălțime Cip CREE 5000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lumină de Grădină pentru Podea Corp Gri 80cm 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
120W LED Lampă de Grădină 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 3,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 120W |
| Flux luminos (lm) | 9800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lampă de Grădină LED cu Țep Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 930 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lampă cu Țăruș (D150xH800) 3000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1135 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Antracit |
12W LED Lampă cu Țăruș (D150xH800) 4000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1265 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Grădina cu Țep Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 920 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Grădina cu Țep Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 875 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Grădina cu ȚepCorp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 875 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Alb Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Alb |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
