Afișez 25 - 36 din 36 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- Max. 60W (36)
Lampă de perete 1*E27 Negru Mat Sticlă Clară
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Lampă de perete de grădină Corp Negru Orientată în jos 1 x E27
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,285 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Lampă de Perete Oțel Inoxidabil
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
Lampă de Perete Oțel Inoxidabil Unghi în Diagonala
Evaluat la 0 din 5
In stock
74,23 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
Lampă Perete E27 Negru Mat Sticlă Clară
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Lampă Stâlp 1 x E27 950mm IP44 Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,634 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Lampă Stâlp 2 x E27 2280mm IP44 Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 7,8 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Lmpă grădină Corp Negru 1 x E27 1.1m
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,99 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Lumina de Perete Mat Rose Gold Metalic E27 IP65 Jos
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,035 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Aur roz |
Е27 Bollard Lamp 110cm Oțel Inoxidabil Corp Gri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,47 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP44 |
Е27 Bollard Lamp 45cm Oțel Inoxidabil Corp Gri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP44 |
Е27 Bollard Lamp 80cm Oțel Inoxidabil Corp Gri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP44 |
Termovoltaice
