Afișez 25 - 48 din 143 de rezultate
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Gri Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Negru Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 3000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 3000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Antracit |
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 4000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 4000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 3000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 3000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 4000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 4000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
3W LED Lanternă pentru Cap Reîncărcabilă RGB IP43
Evaluat la 0 din 5
In stock
66,09 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Putere | 3W |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Alb 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Alb 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Negru 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
6W LED Stalpișor pentru Exterior Corp Gri 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 810 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
7W LED Lampă de Grădină Cip SAMSUNG Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,44 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
8W LED COB Spot Sub Pardoseală Oblic 35’D 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
9W LED Bollard Lamp Gri Închis Aluminiu 30cm 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,784 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 240° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
9W LED Bollard Lamp Gri Închis Aluminiu 30cm 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,784 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 240° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
Bollard Lamp 10W LED Cip SAMSUNG Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 3,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Bollard Lamp 10W LED Cip SAMSUNG Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 3,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
