Afișez 73 - 96 din 143 de rezultate
E27 Lampă de Perete PC Mat Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP44 |
E27 Lampă de Perete Sticlă clară Mat Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,07 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
E27 Stâlp Iluminat PC Mat Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 3,04 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
E27 Stâlp Iluminat Sticlă clară Mat Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,56 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
Garden Spike Aluminu cu Suport GU10 Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Flux luminos (lm) | 3200 lm |
| Culoare corp | Negru |
Garden Spike Aluminu cu Suport GU10 Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Flux luminos (lm) | 3200 lm |
| Culoare corp | Negru |
Ghirlandă LED 10m 20 Becuri 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20 x 0.5W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP44 |
Ghirlandă LED 5m 10 Becuri 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10 x 0.4W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP44 |
Ghirlandă LED conectare WP la priză Europeana 5 Metri 10 Becuri
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,398 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | Max. 40W Each Holder |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
Ghirlandă LED cu Stecher EU & Wp E27 IP44 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,75 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Ghirlandă Luminoasă LED 10m 20 x 0.5W EU Becuri RGBY
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,106 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |
Ghirlandă Luminoasă LED 5m 10 x 0.5W EU Becuri RGBY
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,667 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |
Instalatie luminoasă LED 3M 6 Becuri Mat Rose Gold IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 6 x 60W |
| Culoare corp | Aur roz |
| Rata IP | IP65 |
Instalatie luminoasă LED 3M 6 Becuri Negru Mat IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 3,632 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 6 x 60W |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Instalatie luminoasă LED 3M 6 Becuri Negru Mat IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 6 x 60W |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Lampă 1xE27 Negru Mat Plastic
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Lampă 1xE27 Negru Mat Plastic Opal
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,42 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Lampă 2xE27 Negru Mat Plastic Opal
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,42 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Lampă de Gădnă cu Țep Aluminu GU10 (88*75*245mm)
Evaluat la 0 din 5
In stock
49,82 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Lampa de gradina 1xE27 1365mm IP44 Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Lampa de gradina 2xE27 1410mm IP44 Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Lampa de gradina 2xE27 1990mm IP44 Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Lampa de gradina 300mm IP44 Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Lampa de gradina 3xE27 1990mm IP44 Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
