Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (6)
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |














