Afișez toate cele 12 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 24W (1)
12W Neon Flex 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Unghi | 360° |
| Rata IP | IP20 |
12W Neon Flex Albastru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Albastru |
| Unghi | 360° |
| Rata IP | IP20 |
12W Neon Flex Amber
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Chihlimbar |
| Unghi | 360° |
| Rata IP | IP20 |
12W Neon Flex Roz
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Roz |
| Unghi | 360° |
| Rata IP | IP20 |
12W Neon Flex Verde
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Verde |
| Unghi | 360° |
| Rata IP | IP20 |
24W Neon Flex Magic RGB 5m Controller inclus
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 24W |
| Unghi | 360° |
Neon Flex 24V Roșu,
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
41,69 lei| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Roșu |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 160° |
Neon Flex 24V, Alb natural
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
41,69 lei| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 160° |
Termovoltaice
