Stare stoc
Producător
- Trina Solar (4)
Panou fotovoltaic 445W N-Type I-TOPCon, Bifacial, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
În stoc
448,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 445W |
| Brand | Trina Solar |
Panou fotovoltaic 455W N-Type I-TOPCon, Ramă neagră, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
În stoc
440,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 455W |
| Brand | Trina Solar |
Panou fotovoltaic 515W N-Type I-TOPCon, Ramă neagră, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
546,00 lei| Greutate | 23,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 196,1 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 515W |
| Brand | Trina Solar |
Panou fotovoltaic 610W bifacial N-Type I-TOPCon, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
593,00 lei| Greutate | 33,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 238,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 610W |
| Brand | Trina Solar |














