Afișez toate cele 11 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (11)
36W LED Panel 600×600 mm 2 in 1 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.132,10 lei| Greutate | 2,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 1200×300 mm 2in1 4000K 6PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.029,20 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4400 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 1200×300 mm 2in1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.029,20 lei| Culoarea luminii | Alb rece |
|---|---|
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Unghi | 110° |
36W Panou LED 600×600 mm 2 in 1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.132,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
36W Panou LED 600×600 mm 2in1 4000K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.229,30 lei| Greutate | 2,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 600×600 mm 2in1 6500K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.229,30 lei| Greutate | 2,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
LED Panel 36W 595x595mm Backlit 120lm/W 4000K 8PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
905,70 lei| Greutate | 1,63125 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 36W 595x595mm Backlit 120lm/W 4000K 6buc/SET Flicker Free
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.090,90 lei| Greutate | 2,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP65 |
Panou LED 36W 595x595mm Backlit 120lm/W 6400K 6buc/SET Flicker Free
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.090,90 lei| Greutate | 2,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP65 |
Panou LED 36W 600x600mm Backlit 120lm/W 4000K 10buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
960,50 lei| Greutate | 1,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 36W 600x600mm Backlit 120lm/W 6500K 10buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
960,50 lei| Greutate | 1,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |














