Afișez toate cele 20 de rezultate
Panou protectii DC 2 stringuri SLP-PV1000-S-2.2
Evaluat la 5.00 din 5
Stoc epuizat
1.430,91 lei| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 31 × 16 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate |
Panou protectii DC 3 stringuri SLP-PV1000-S-3.3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.108,06 lei| Greutate | 6,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 43 × 16 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate |
Tablou fotovoltaic echipat 1 string, IP65, ETI
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
853,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 31 × 14 cm |
| Brand | ETI |
Tablou sigurante aplicat interior, 1 rand, 12UH, ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28,7 × 23,6 × 11,2 cm |
| Brand | ETI |
Tablou sigurante aplicat interior, 1 rand, 18UH, ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,00 lei| Greutate | 1,20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 39,6 × 23,6 × 11,2 cm |
| Brand | ETI |
Tablou sigurante aplicat interior, 1 rand, 8(4)UH, ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,00 lei| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 21,5 × 23,6 × 10,1 cm |
| Brand | ETI |
Tablou sigurante aplicat interior, 2 randuri, 24UH, ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
104,00 lei| Greutate | 1,20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 39,6 × 23,6 × 11,2 cm |
| Brand | ETI |
Tablou fotovoltaic echipat 2 stringuri, IP65, ETI
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.452,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 31 × 14 cm |
| Brand | ETI |
Tablou sigurante aplicat interior, 1 rând, 12UH, Schrack
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
124,05 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 20 × 10 cm |
Tablou sigurante aplicat interior, 1 rând, 18UH, Schrack
Evaluat la 0 din 5
În stoc
147,44 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 20 × 10 cm |
Tablou sigurante aplicat interior, 1 rând, 8(4)UH, Schrack
Evaluat la 0 din 5
În stoc
104,73 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 20 × 10 cm |
Tablou siguranțe aplicat exterior IP65, 1 rând, 12UH ETI – 12PT
Evaluat la 0 din 5
În stoc
134,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 20 × 10 cm |
| Brand | ETI |
Tablou siguranțe aplicat exterior IP65, 1 rând, 18UH ETI IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
156,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 20 × 10 cm |
| Brand | ETI |
Tablou siguranțe aplicat exterior IP65, 1 rând, 8UH ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
109,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 20 × 10 cm |
| Brand | ETI |
Tablou siguranțe aplicat exterior IP65, 2 rânduri, 24UH ETI
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
232,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 31 × 14 cm |
| Brand | ETI |
Tablou sigurante aplicat exterior IP65, 1 rând, 12UH, Schrack
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
142,35 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 31 × 25 × 14 cm |
| Brand | Schrack |
Tablou sigurante aplicat exterior IP65, 1 rând, 18UH, Schrack
Evaluat la 0 din 5
În stoc
198,28 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 25 × 14 cm |
| Brand | Schrack |
Tablou sigurante aplicat exterior IP65, 1 rând, 8UH, Schrack
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,78 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 12 cm |
| Brand | Schrack |
Tablou sigurante aplicat exterior IP65, 2 rând, 24UH, Schrack
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
203,36 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 31 × 38 × 14 cm |
| Brand | Schrack |
Tablou sigurante aplicat interior, 2 randuri, 24UH, Schrack
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
183,03 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 20 × 10 cm |














