Afișez 1 - 24 din 96 de rezultate
Baldachin de Oțel 800*600*H20mm – Alb mat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
366,00 lei| Greutate | 4,75 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Baldachin de Oțel D300*H25mm cu 3 Prinderi Pe Suprafață – Alb mat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,40 lei| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Baldachin de Oțel D300*H25mm cu 3 Prinderi Pe Suprafață Cupru Roșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Roșu |
Baldachin de Oțel D300*H25mm cu 4 Prinderi Pe Suprafață – Alb mat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,40 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Baldachin de Oțel D300*H25mm cu 4 Prinderi Pe Suprafață Cupru Roșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Roșu |
Baldachin de Oțel L800*W70*H43mm – Alb mat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
148,70 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Baldachin Magnetic D150*H35mm cu 3 Prinderi Pe Lateral -Alb mat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,04 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
LED Designer Pendul Suspendat Marmură + Sticlă Corp Alb G9
Evaluat la 0 din 5
În stoc
365,50 lei| Greutate | 1,57 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Designer Pendul Suspendat Negru + Corp Alb G9
Evaluat la 0 din 5
În stoc
365,50 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru, Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Suport de Lampă Lemn 3*E27
Evaluat la 0 din 5
În stoc
423,10 lei| Greutate | 2,75 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 40W |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
Pendul Alb, parte superioară din fier
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Pendul de Beton Abajur 200/200mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
119,70 lei| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
Pendul de Lemn Ușor Rotund D350 x H450mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
357,80 lei| Greutate | 1,9 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Lemnului |
Pendul Design Luminos din sticlă formă de con
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,80 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














