Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (3)
10W LED Pendul Orizontal Designer
Evaluat la 0 din 5
În stoc
612,90 lei| Greutate | 1,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru, Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Pendul LED Designer Lemn 3000K D600
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
590,10 lei| Greutate | 2,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
24W Pendul LED Designer Lemn 3000K L900*H40
Evaluat la 0 din 5
În stoc
640,40 lei| Greutate | 2,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |














