Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 24W (7)
24W LED Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Rotundă Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,20 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Negru |
24W LED Plafonieră LED Cip SAMSUNG 6500K Pătrată Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,20 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Alb |
24W LED Plafonieră LED Cip SAMSUNG 6500K Rotundă Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Negru |
24W LED Plafonieră LED Cu Senzor Cip SAMSUNG 3000K Rotundă Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
148,70 lei| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Alb |
24W LED Plafonieră LED Cu Senzor Cip SAMSUNG 4000K Rotundă Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
148,70 lei| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Alb |
24W LED Plafonieră LED Cu Senzor Cip SAMSUNG 4000K Rotundă Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
148,70 lei| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Negru |
24W LED Plafonieră LED Cu Senzor Cip SAMSUNG 6500K Rotundă Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
148,70 lei| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Alb |














