Afișez toate cele 5 rezultate
Acumulator LiFePo4 LUX-E-48100LG03, 5.12kWh, Felicity Solar
Out of stock
5.083,02 lei| Greutate | 75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 89,2 × 54,5 × 38,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LiFePo4, FLA48314-EU, 16kWh, Felicity Solar
Available on backorder
9.949,00 lei| Greutate | 143,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 96 × 55,5 × 45 cm |
| Capacitate stocare | 16kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LiFePo4 LUX-E-48250LG03, 12.5kWh, Felicity Solar
Out of stock
Prețul inițial a fost: 10.675,45 lei.10.167,05 leiPrețul curent este: 10.167,05 lei.| Greutate | 110 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 57 × 45 cm |
| Capacitate stocare | 12.5kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 250Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LifePo4 LUX-Y-48300LG01, 15kWh, Felicity Solar
Out of stock
Prețul inițial a fost: 13.217,47 lei.11.183,86 leiPrețul curent este: 11.183,86 lei.| Greutate | 160 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 115 × 63,5 × 49,8 cm |
| Capacitate stocare | 15kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 300Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator fotovoltaice LiFePo4 5.12kWh 51.2v, Felicity Solar
Out of stock
Prețul inițial a fost: 5.388,06 lei.5.083,02 leiPrețul curent este: 5.083,02 lei.| Greutate | 53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 45 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Termovoltaice
