Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (6)
20W LED Proiector SMD Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,90 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD E-Series Corp Negru Roșu P66
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
54,91 lei| Greutate | 0,502 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Roșu |
| Putere | 20W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD E-Series Corp Negru Verde P65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
54,91 lei| Greutate | 0,502 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 20W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |














