Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 200W (7)
200W Proiector LED Cip CREE Corp Alb Sticlă Gri 4000K 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
302,30 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,6 × 4,7 × 33,3 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 27000 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED Cip CREE Corp Alb Sticlă Gri 6500K 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
302,30 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,6 × 4,7 × 33,3 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 27000 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD Corp Negru 4000K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.047,50 lei| Greutate | 4,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 37000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |














