Afișez toate cele 11 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (11)
30W LED Proiector Milky PC CCT 3in1
Evaluat la 0 din 5
In stock
54,70 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Corp Negru 4000K Super Bright 185lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Termovoltaice
