Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 50W (6)
50W LED Proiector 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
50,40 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4700 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED Corp Negru 6500K Super Bright 185lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 9250 lm |
| Unghi | |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 9250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
83,38 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
83,38 lei| Greutate | 0,62 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
83,38 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Termovoltaice
