Afișez toate cele 4 rezultate
Proiector LED 10W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W WIFI Smart RGB+WW+CW Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W Bluetooth Corp Alb RGB + Lumină Rece
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,504 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Termovoltaice
