Afișez 1 - 24 din 33 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (33)
7W Lampă de Masă LED Cu Încărcare Wireless 3in1 Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
388,80 lei| Greutate | 1,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Batten Fitting Cip SAMSUNG T5 60cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Batten Fitting Cip SAMSUNG T5 60cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 60cm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Violet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Violet |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 7W A60 Filament Încrucișat Frost cover Lumină Caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,70 lei| Greutate | 0,049 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 7W Filament Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,33 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 2700K-6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 7W T30 E27 Filament Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 7W E14 Plastic Lumânare 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,20 lei| Greutate | 0,028 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă Designer Metal + Sticlă 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Amber |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 7W 60 cm Nano Plastic 6500K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø250 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø250 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø340 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø340 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













