Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5.5W (5)
Bec LED 5.5W Filament E14 Dimabil Clear Cover Lumânare 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
20,34 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5.5W Filament E14 Dimabil Clear Cover Lumânare 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,34 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 5.5W E14 C37 Plastic Dimabil Lumânare 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Lumănare Cip SAMSUNG 5.5W E14 Plastic Dimabil 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
19,32 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED SAMSUNG Chip 5.5W E14 Dimabil Lumânare 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,029 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













