Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 32W (7)
30W 120cm Lampă LED, Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
120,20 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 32W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
32W Lampă LED de podea Dimabilă prin atungere Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
790,10 lei| Greutate | 5,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 32W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
32W LED Lampă de Design Suspendată (43*100) 3000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
743,40 lei| Greutate | 2,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 32W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb, Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
32W LED Lampă Decorativă Suspendată 600*400*200 Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
372,80 lei| Greutate | 1,96 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 32W |
| Flux luminos (lm) | 3880 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
32W LED Lampă Decorativă Suspendată 600*400*200 Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
372,80 lei| Greutate | 1,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 32W |
| Flux luminos (lm) | 3880 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
32W LED Pendul extra lung Triac Dimabil Alb 3000K conceput de Designer
Evaluat la 0 din 5
În stoc
756,50 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 32W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (19.5*17.5*100CM) Neagră 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
891,90 lei| Greutate | 2,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 32W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb, Lemnului |
| Rata IP | IP20 |













