Afișez 1 - 24 din 59 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (59)
20W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
148,70 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1408 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
148,70 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1408 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED COB Downlight Aplicat 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,30 lei| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1408 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED COB Downlight Aplicat 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,30 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1408 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Lampă de Masă cu Stecher EU + Întrerupător Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,40 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1840 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Lampă de Masă cu Stecher EU + Întrerupător Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,40 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1840 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light 3L pe plafon
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light Două Cercuri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,90 lei| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light Rotund Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,50 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light Rotund Negru4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,50 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Downlight Cip SAMSUNG 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
113,90 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1865 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Downlight Cip SAMSUNG 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
113,90 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1830 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Downlight Cip SAMSUNG 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
113,90 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1975 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă de Design Suspendată Corp Negru+Cupru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
914,40 lei| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alamă, Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă de Design Suspendată Corp Negru+Cupru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
914,40 lei| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alamă, Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă de Perete Corp Ruginiu 3000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
292,30 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,10 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
310,30 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













