Afișez toate cele 16 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (16)
5W Lampă de Perete cu Cip Bridglux Corp Alb Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,90 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,90 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,90 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Pendul 3000K Sticlă Clară
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Pendul Suspendat Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
311,10 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Pendul Suspendat Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
311,10 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Pendul Suspendat Designer
Evaluat la 0 din 5
În stoc
385,40 lei| Greutate | 1,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Culoare corp | Negru, Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Lumină de Perete 3000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,10 lei| Greutate | 0,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 540 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Lumină de Perete 4000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,10 lei| Greutate | 0,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 540 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5W E27 Filament G125 Sticlă Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
77,28 lei| Greutate | 0,199 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5W T30 E27 Filament Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED GU10 Ramă Corp Alb 6400K 3pcs/Pachet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,66 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













