Afișez toate cele 16 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 16W (16)
16W 60cm Lampă LED, Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
82,36 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
16W Conector Inferior în X Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,80 lei| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
16W Conector Inferior în X Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,80 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
16W Conector Suspendat Inferior în X Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
319,40 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 120cm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
65,08 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 120cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
65,08 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 120cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
65,08 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Lampă Decorativă Suspendată 860*300 Corp Auriu Desenat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,10 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1820 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Lampă Decorativă Suspendată 860*300 Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,10 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1820 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Pendul Suspendat cu 1.5m de Cablu 600mm 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
320,20 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1920 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Pendul Suspendat cu 1.5m de Cablu 600mm 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
320,20 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 16W SMD Reflector 12’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,10 lei| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 16W SMD Reflector 12’D 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,10 lei| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 16W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,10 lei| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 16W SMD Reflector 38’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,10 lei| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













