Afișez 1 - 24 din 42 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (42)
2W LED Lampă de Masă (130×285) 3in1 Dimabilă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (130×285) 3in1 Dimabilă Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (80×370) 3in1 Dimabilă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (80×370) 3in1 Dimabilă Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp Roșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













