Afișez toate cele 18 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 8W (18)
8W Conector în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
8W Conector în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Lampă de Perete Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
228,70 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Black |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Lampă de Perete Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
228,70 lei| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Black |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Pendul SMART Suspendat Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
242,10 lei| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
219,70 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 27° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Dublu Filament E27 S200 Fumuriu Dimabil 2000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 0,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 G95 Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
52,87 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament Drept E27 R125 Dimabil 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
77,28 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament Drept E27 R125 Dimabil 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 A60 Dimabil Clear Cover 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,37 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 G125 Amber Dimabil 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 ST64 Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
21,35 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 T180 Amber Cover 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament G200 Dimabil 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W PAR20 E27, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T5 8W 60 cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 880 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T5 8W 60 cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 880 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













