Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 13W (3)
12W LED Lampă de Tablou/Oglindă Crom 3000K ф640мм
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,90 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 13W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
13W LED Lampă Suspendată 40CM 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 13W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (30*320*100CM) Corp Negru+Auriu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 13W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













