Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 28W (5)
20W LED Lampă de Design Suspendată ( L94.5*W32.5*H120CM) 3000K Corp Auriu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 28W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
28W LED COB Downlight Aplicat 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,30 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 28W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
28W LED COB Downlight Aplicat 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 28W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 28W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 28W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













