Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 60W (10)
Bec LED 60W Plastic T160 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
72,19 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6600 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 60W Plastic T160 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
72,19 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6600 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 60W E40 Olive Lamp 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6500 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 60W E40 Olive Lamp 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
201,30 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6500 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Comutator LED Touch și Dimer Argintiu + Cablu Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Putere | 60W |
|---|---|
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Lineară Cip Samsung 60W Suspendată Non-Linkable Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.680,90 lei| Greutate | 3,725 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Lineară Cip Samsung 60W Suspendată Non-Linkable Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.680,90 lei| Greutate | 3,725 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Lineară Luminează Sus/Jos Cip Samsung 60W Suspendat Corp Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
912,50 lei| Greutate | 4,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Sursă LED 60W 12V 5A Metal Slim
Evaluat la 0 din 5
În stoc
55,92 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Putere | 60W |
| Rata IP | IP20 |
Sursă Slim 60W 24V 2.5A IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,195 kg |
|---|---|
| Putere | 60W |
| Rata IP | IP20 |













