Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4.8W (10)
Bec LED 4.5W E14 Lumănare Smart RGB WW CW Compatibil Amazon Alexa & Google Home Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | RGB+WW CW |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.8W E14 P45 Control RF RGB + 3000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Alb cald |
| Temperatura culorii | RGB+3000K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.8W Filament E27 ST64 Amber Cover Formă Curbată 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,57 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.8W Filament E27 ST64 Amber Cover Lung 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,57 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5W Filament E27 G125 Amber 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
47,79 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5W Filament E27 G95 Amber 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 4.8W E14 R50 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
13,22 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Luminare 4.8W E14 Control RF RGB + 4000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
31,52 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Neutră |
| Temperatura culorii | RGB, 4000K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot 5.5W GU10 Plastic Aspect Lăptos RGB + 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
31,52 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Neutră |
| Temperatura culorii | RGB+4000K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot GU10 4.8W cu Control RF RGB + 3000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
31,52 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Alb cald |
| Temperatura culorii | RGB, 3000K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













