Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 45W (7)
45W LED Designer Light Suspendat Dimabil Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.029,20 lei| Greutate | 2,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 45W |
| Flux luminos (lm) | 4470 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
45W LED Lampă Suspendată de Design 120*50*60CM Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
914,80 lei| Greutate | 1,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 45W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
45W Lumină pentru Plafon cu Ventilator Control prin RF 3in1 Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Culoarea luminii | 3 în 1 |
|---|---|
| Putere | 45W |
| Flux luminos (lm) | 3795 lm |
| Rata IP | IP20 |
45W Lumină pentru Plafon cu Ventilator Control prin RF 3in1 Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Culoarea luminii | 3 în 1 |
|---|---|
| Putere | 45W |
| Flux luminos (lm) | 3795 lm |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED pe șină COB 45W, CRI>95 Corp Negru, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
417,90 lei| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 45W |
| Flux luminos (lm) | 2300 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













