Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6.5W (5)
Bec LED Cip SAMSUNG 6.5W E14 P45 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6.5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 6.5W E27 A++ A60 Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Greutate | 0,059 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 6.5W E27 G45 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6.5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de birou flexibilă & Slim de 6.5W LED 3 în 1 Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
283,40 lei| Greutate | 0,9 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 6.5W |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













