Afișez 25 - 28 din 28 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (28)
Lampă Stradală LED cip SAMSUNG 30W Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
308,80 lei| Greutate | 2,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 30W COB Reflector Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
254,60 lei| Greutate | 1,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,979 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













