Afișez 25 - 48 din 65 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (65)
18W LED Panou Aplicat Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
32,54 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1980 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Panou Aplicat Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
32,54 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1980 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Panou Încastrat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
28,47 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Premium Panel Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,99 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
286,40 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W Mini Panel LED Pătrat 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
50,84 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panel LED Premium Downlight Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,99 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panel LED Premium Downlight Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,99 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panou LED Backlit Rotund Aplicat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1980 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panou LED Backlit Rotund Aplicat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
32,54 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1980 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
28,47 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1980 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
28,47 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1980 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panou LED Subţire Crom Rotund Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
18W Pendul din Sticlă Design Crom Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
425,60 lei| Greutate | 2,166 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
18W Pendul LED Designer Lemn 3000K D400
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,80 lei| Greutate | 2,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
18W Shoplite Nano 60cm Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
56,94 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 18W E27 A80 2000 lm Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,115 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 18W E27 A80 Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 18W E27 G120 Plastic 2000lm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,91 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED SAMSUNG Cip 18W Acril UFO Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 920 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED SAMSUNG Cip 18W Acril UFO Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 920 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Modul Aluminiu 18W 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,16 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip CREE 10W GU10 Plastic Aspect Lăptos 100° 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,50 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip CREE 6W GU10 Ripple Plastic 3000K 38°
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,40 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













