Afișez 25 - 28 din 28 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (28)
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 38’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Panel 36W 595x595mm Backlit 120lm/W 4000K 8PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
905,70 lei| Greutate | 1,63125 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 36W 600x600mm Backlit 120lm/W 4000K 10buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
960,50 lei| Greutate | 1,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 36W 600x600mm Backlit 120lm/W 6500K 10buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
960,50 lei| Greutate | 1,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |













