Afișez 25 - 30 din 30 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (30)
Bec LED Cip SAMSUNG 15W E27 A65 Plastic Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,088 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendul LED 15W Magnetic Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
365,00 lei| Greutate | 1,289 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe Șină LED Magnetic 15W IP20 24V Black 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
335,80 lei| Greutate | 0,971 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe Șină LED Magnetic 15W IP20 24V Black 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
335,80 lei| Greutate | 0,971 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 36° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 15W 150 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 15W 150 cm Plastic 6400K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













