Afișez 49 - 68 din 68 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (68)
12W Pendul LED Designer Corp Negru și Maro 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
594,60 lei| Greutate | 1,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1440 lm |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12.5W Filament E27 G125 Clar 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12.5W Filament E27 G125 Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
44,74 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12.5W Filament E27 G125 Clar 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12.5W Filament E27 G125 Clar 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12W E27 A80 Plastic cu Chit de Emergență 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12W Filament E27 A60 Amber Cover 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
27,45 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12W PAR30 E27, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Greutate | 0,245 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED SAMSUNG Chip 12W E27 A60 Dimabil 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,34 lei| Greutate | 0,061 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 12W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,10 lei| Greutate | 0,384 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot AR111 12W GU10 4000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,70 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1031 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED AR111 12W GU10 3000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,70 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1031 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED AR111 12W GU10 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,60 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1117 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED AR111 12W GU10 6400K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,70 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1297 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED AR111 Încastrat 12W 12V G53 3000K 40`
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
114,40 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1049 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED AR111 Încastrat 12W 12V G53 3000K 40`
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,40 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1086 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED AR111 Încastrat 12W 12V G53 4000K 40`
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,40 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1159 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED AR111 Încastrat 12W 12V G53 6400K 40`
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
114,40 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1199 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 12W 120 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
31,52 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1920 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 12W 120 cm Plastic 6400K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
31,52 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1920 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













