Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (7)
0.5W Ghirlandă LED 10m 20 Becuri EU 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP44 |
Lampă de Perete GU10 Dublă IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
121,70 lei| Greutate | 0,52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8,6 × 10 × 19,4 cm |
| Putere | 10W |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
Lampă de Perete GU10 Simplă IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
102,90 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8,6 × 10 × 13,7 cm |
| Putere | 10W |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
10W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
139,00 lei| Greutate | 0,455 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
10W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG USB + SOS Funcție IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
156,60 lei| Greutate | 0,526 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
10W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG USB + SOS Funcție IP44 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
156,60 lei| Greutate | 0,526 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP44 |
Ghirlandă Luminoasă LED 10m 20 x 0.5W EU Becuri RGBY
Evaluat la 0 din 5
În stoc
276,40 lei| Greutate | 1,106 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |













