Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (3)
3W LED Ghirlandă Solară 15pcs LED
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP44 |
3W Oglindă cu Lumină LED Baterii 4 x AA Corp Nichel
Evaluat la 0 din 5
În stoc
253,90 lei| Greutate | 1,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP44 |
3W Oglindă cu Lumină LED Montaj pe Perete Baterii 4 x AA Corp Nichel
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,80 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP44 |













