Afișez 1 - 24 din 32 de rezultate
1.5W LED Lampă de Masă 3000K IP54 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,60 lei| Greutate | 0,625 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1.5W |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
1.5W LED Lampă de Masă 3000K IP54 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,60 lei| Greutate | 0,625 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1.5W |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
1.5W LED Lampă de Masă 3000K IP54 Corp Ruginiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,60 lei| Greutate | 0,625 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1.5W |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Ruginiu |
| Rata IP | IP54 |
1W Lampă de Perete 3000K Gri IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
335,00 lei| Greutate | 1,44 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Flux luminos (lm) | 95 lm |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
1W Lampă de Perete 3000K Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
857,60 lei| Greutate | 1,44 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Flux luminos (lm) | 95 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
2W Lampă de Masă Corp Alb IP54 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
2W Lampă de Masă LED (Baterie 4400mA) IP54 Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,00 lei| Greutate | 1,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
2W Lampă de Masă LED Corp Alb IP54 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
2W LED Lampă de Masă Corp Ruginiu 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
228,30 lei| Greutate | 1,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP54 |
3W LED Lampă de Perete Cu Senzor PIR & Baterie 2200MA LI 3.7V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
287,00 lei| Greutate | 1,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
3W LED Lampă de Perete Cu Senzor PIR & Baterie 2200MA LI 3.7V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
423,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
4W LED Lampă de Podea Corp Alb 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
445,10 lei| Greutate | 4,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
4W LED Lampă de Podea Corp Negru 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
445,10 lei| Greutate | 4,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
4W LED Lampă de Podea Corp Ruginiu 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
445,10 lei| Greutate | 4,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
5.5W LED Bolard Solar Cu Senzor PIR & Baterie 2200MA LI 3.7V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
432,30 lei| Greutate | 1,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
5.5W LED Bolard Solar Cu Senzor PIR & Baterie 2200MA LI 3.7V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
432,30 lei| Greutate | 1,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
9W LED Bollard Lamp Gri Închis Aluminiu 30cm 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
267,40 lei| Greutate | 0,784 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 240° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
9W LED Bollard Lamp Gri Închis Aluminiu 30cm 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
267,40 lei| Greutate | 0,784 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 240° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
Comutator de la distanță 3 Canale IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
25,42 lei| Culoare corp | Alb |
|---|---|
| Rata IP | IP54 |
Comutator Wireless 1 Canal IP54
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
66,09 lei| Culoare corp | Alb |
|---|---|
| Rata IP | IP54 |
Comutator Wireless 2 Canale IP54
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
73,21 lei| Culoare corp | Alb |
|---|---|
| Rata IP | IP54 |
Ghirlandă LED conectare WP la priză Europeana 5 Metri 10 Becuri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,90 lei| Greutate | 1,398 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | Max. 40W Each Holder |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













