Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (7)
3W Lampă LED Emergență cu Buton de Test & Control RF 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 120 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
3W Lampă LED Emergență cu Buton de Test 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
119,00 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
3W LED Lampă de Perete Solară cu Senzor 4000K, 3000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K+3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 120°x60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
3W LED Lampă de Perete Solară cu Senzor 4000K, 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K+3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 120°x60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
3W LED Lumină Solară de Grădină Albă și Corp Negru 4000K 2 buc/set
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
365,00 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 260 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
3W Lumina de Urgenta Pentru Iesire 6000K IP65 1200 mAh
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,90 lei| Greutate | 0,639 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 140 lm |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |













