Afișez toate cele 21 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (21)
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
25,42 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Oglindă cu Lumină LED Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
47,79 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,50 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,50 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,10 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,10 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
118,97 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED Senzor SAMSUNG Cip Cut-OFF Function Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED Senzor SAMSUNG Cip Cut-OFF Function Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,44 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Oglindă cu Lumină LED Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Downlight LED 10W Bluetooth Dimabilă și Rezistentă la foc ramă schimbabilă IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,80 lei| Greutate | 0,449 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 2700K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb, Schimbarea |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W Cip SAMSUNG SMD Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W Solar Detașabil Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
403,00 lei| Greutate | 2,031 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W WIFI Smart RGB+WW+CW Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,50 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













