Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 48W (10)
Lampă LED Rezistentă la Apă Cip SAMSUNG 150CM 36W Senzor Aspect Lăptos + SS Clips 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
401,64 lei| Greutate | 1,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă Cip SAMSUNG M-Series 1500mm 48W 4000K Emergency Kit PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
617,50 lei| Greutate | 2,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă G-Series 1500mm 48W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
116,70 lei| Greutate | 0,99 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-Series CREE Cip 150cm 48W 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,99 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 6480 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă X-SERIES 1500mm 48W 6400K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,60 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistenta la Apa Cip Samsung Seria GT 1500mm 48W 6500K 120lm/W Conector rapid
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
144,39 lei| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-Series 1500mm 48W 6500K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
116,70 lei| Greutate | 0,99 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă M-Series 1500mm 48W 4000K Aspect Lăptos 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |













