Afișez toate cele 9 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (9)
Lampă Waterproof LED 120cm 1x18W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
160,10 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Waterproof LED 120cm 1x18W 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistenta la Apa Cip Samsung Seria GT 600mm 18W 4000K 120lm/W Conector rapid
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
85,41 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistenta la Apa Cip Samsung Seria GT 600mm 18W 6500K 120lm/W Conector rapid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
85,41 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-SERIES 600mm 18W 4500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,16 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-SERIES 600mm 18W 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,16 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă L-SERIES 600mm 18W 4000K Interconectabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
71,18 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă L-SERIES 600mm 18W 6500K Interconectabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
71,18 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă M-Series Cip SAMSUNG 60cm 18W 6400K Milky Cover 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
104,10 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |













