Afișez 25 - 33 din 33 de rezultate
MR16 Îngropat 12V 3 Ferestre
Evaluat la 0 din 5
În stoc
221,60 lei| Greutate | 0,766 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP67 |
Sursă Alimentare LED din Plastic Slim 30W 12V IP67
Evaluat la 0 din 5
În stoc
75,24 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Putere | 30W |
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED 100W 12V IP67 Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
173,90 lei| Greutate | 0,633 kg |
|---|---|
| Putere | 100W |
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED 60W 12V IP67 Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
122,60 lei| Greutate | 0,392 kg |
|---|---|
| Putere | 60W |
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED 75W 12V IP67 Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
158,70 lei| Greutate | 0,403 kg |
|---|---|
| Putere | 75W |
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED din Plastic Slim 100W IP67 12V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
202,10 lei| Putere | 100W |
|---|---|
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED din Plastic Slim 150W IP67 12V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Putere | 150W |
|---|---|
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED Plastic Slim 150W 12V IP67
Evaluat la 0 din 5
În stoc
265,30 lei| Greutate | 0,796 kg |
|---|---|
| Putere | 150W |
| Rata IP | IP67 |













