250W LED Proiector Cip SAMSUNG și Driver Meanwell 120’D 6000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 250W |
| Flux luminos (lm) | 30000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP66 |
300W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
828,70 lei| Greutate | 4,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 300W |
| Flux luminos (lm) | 26390 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
500W LED Proiector pentru teren de Sport Cip SAMSUNG și Driver Meanwell Dimabil 110° 5000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,018 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 500W |
| Flux luminos (lm) | 67500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
500W LED Proiector pentru teren de Sport Cip SAMSUNG și Driver Meanwell Dimabil 45° 5000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,018 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 500W |
| Flux luminos (lm) | 67500 lm |
| Unghi | 45° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED Cip SAMSUNG 2835 120 LED 12V IP20 6000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
122,60 lei| Greutate | 0,146 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Bandă LED Cip SAMSUNG 2835 240 LEDs 24V IP20 6000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
445,60 lei| Greutate | 0,0255 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Bandă LED Cip SAMSUNG 2835 240 LEDs 24V IP20 6000K CRI95+
Evaluat la 0 din 5
In stock
468,50 lei| Greutate | 0,055 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Bandă LED SAMSUNG 2835 240 LEDs 24V IP20 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
467,30 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Bandă LED SAMSUNG Chip 2835 120 LEDs High Lumen 12V IP20 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
126,00 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Rezistenta la Apă 1200mm 36W 4000K cu Chit de Emergenta PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă Cip SAMSUNG 150CM 36W Senzor Aspect Lăptos + SS Clips 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
401,64 lei| Greutate | 1,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă Cip SAMSUNG M-Series 1500mm 48W 4000K Emergency Kit PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistenta la Apă M-Series 1200mm 36W 6500K cu Chit de Emergenta PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
605,00 lei| Greutate | 2,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă Cip Samsung G-Series 1200mm 36W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
115,92 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-Series CREE Cip 120cm 36W 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
104,20 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4860 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistenta la Apa Cip Samsung Seria GT 1500mm 48W 6500K 120lm/W Conector rapid
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
144,39 lei| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistenta la Apa Cip Samsung Seria GT 600mm 18W 4000K 120lm/W Conector rapid
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
85,41 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistenta la Apa Cip Samsung Seria GT 600mm 18W 6500K 120lm/W Conector rapid
Evaluat la 0 din 5
In stock
85,41 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă M-Series 1500mm 48W 4000K Aspect Lăptos 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă M-Series Cip SAMSUNG 60cm 18W 6400K Milky Cover 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Termovoltaice
