Afișez 25 - 28 din 28 de rezultate
Stabilizator Tensiune Automat ServoMotor 500VA, KEMOT
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
350,00 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23 × 15 × 13 cm |
| Putere Stabilizator | 500 VA |
| Tip Stabilizator | Monofazat |
| Tehnologie Stabilizator | ServoMotor |
| Brand | KEMOT |
Stabilizator Tensiune Automat ServoMotor 50KVA, KEMOT
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.500,00 lei| Greutate | 129 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63 × 37 × 99,5 cm |
| Putere Stabilizator | 50000 VA |
| Tip Stabilizator | Trifazat |
| Tehnologie Stabilizator | ServoMotor |
| Brand | KEMOT |
Stabilizator Tensiune Automat ServoMotor 60KVA, KEMOT
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.900,00 lei| Greutate | 145 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63 × 37 × 99,5 cm |
| Putere Stabilizator | 60000 VA |
| Tip Stabilizator | Trifazat |
| Tehnologie Stabilizator | ServoMotor |
| Brand | KEMOT |
Stabilizator Tensiune Automat ServoMotor 80KVA, KEMOT
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
12.900,00 lei| Greutate | 183 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 39 × 109,5 cm |
| Putere Stabilizator | 80000 VA |
| Tip Stabilizator | Trifazat |
| Tehnologie Stabilizator | ServoMotor |
| Brand | KEMOT |














