V/A250/100-Tr
MPPT SmartSolar 12V 24V 48V 100A, 250/100-Tr-VE.Can, Victron Energy
În stoc
Greutate4,5 kg
Dimensiuni21 × 29 × 10 cm
PV Max VOC250VDC
Tensiune acumulatori12V/24V, 48V
TipMPPT
BrandVictron
Tensiune PV250V
Curent incarcare100A