Afișez toate cele 5 rezultate
Invertor 10kW + Acumulator 19.2kWh + Panouri 11.7-12.09kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
33.758,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Trifazat |
| Capacitate stocare | 19.2kWh |
| Putere invertor | 10kW |
| Putere sistem | 12kWp |
Invertor 6kW + Acumulator 19.2kWh + Panouri 3.15-3.25kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19.586,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 19.2kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 3.2kWp |
Invertor 6kW + Acumulator 19.2kWh + Panouri 5.4-5.58kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
21.803,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 19.2kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 5.6kWp |
Invertor 8kW + Acumulator 19.2kWh + Panouri 5.4-5.58kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23.981,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 19.2kWh |
| Putere invertor | 8kW |
| Putere sistem | 5.6kWp |
Invertor 8kW + Acumulator 19.2kWh + Panouri 8.1-8.37kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26.642,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 19.2kWh |
| Putere invertor | 8kW |
| Putere sistem | 8kWp |













